Puslapis 11

Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-16, 11:28
Lrytas1
Pabalsuojam kam įdomu/aktualu

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-16, 11:39
Zalvarinis

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-16, 11:40
Lrytas1
Ps Kol kas visas "naujienas" turi SA.

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-17, 17:58
Lrytas1
Nu tai ką Ahtanum ?

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-17, 21:59
Zalvarinis
Šiaip, kas balsuojat už kitą, tai gal pridėkite, kokius siūlote variantus. Būtų aiškiau.

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-17, 22:36
axl
Asmeniškai aš pasigedau punkto "susilaikau" nes esu kolkas naujokas ir dar neišbadžiau visu standartiniu apynių todėl ir pasirinkau "kita" nes idomu pažiurėti už kokius apynius prabalsavo kiti nariai :)

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-19, 12:13
Zalvarinis
Tai šių apynių dauguma nebandę, tai ir renkamės, kuriuos pabandyti ir paragauti, kuo daugiau variantų.

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-19, 21:30
Lrytas1
Plaukiau, spėju rezultatai nesikeis.
Rugsėjo VAK tema VAVS`a su Ahtanum apyniais.

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-20, 21:22
yvl
O tu kurmi, tikrai 3.8

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-20, 21:43
Lrytas1
Prabangios IP`os gausis :mrgreen:
Nors tai ne vienintelis alaus stilius.

http://www.aludariuklubas.lt/receptas/1 ... anum-vavsa

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-21, 14:29
AntaKalnietis
Athanum nerimta su tais 3,8 AA. Geriau kokio išsivadėjusio 2013 metų derliaus Saaz gaut, kur AA kokie 1,5-2,00 maksimum. Va čia bus IPA - puodas misos ir dar toks pat puodas apynių jon :)

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-22, 13:32
Dainius
Viskas gerai su Antanu, ką kitų stilių be ipos nežinot? :)

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-06-28, 17:22
AntaKalnietis
Dainius > Matyt galva nuo karščių ir fūlės perkaito, nes neteisingai supratau, kad tik IPA ir tik su Antanu :)

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-01, 08:42
Peckelis
Antakalnieti, ar man irgi galva turbūt perkaito - tu taip aktyvokai dalyvauji temoje, kad ruošiesi ateiti į VAK`ą? Nes jei ne, tai kokio velnio trolini...

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-01, 09:03
Dainius
Ateik, pabendrausim :) Tai žiūrėkit, kokią temą liepos mėnesiui skelbt kol dar normaliai nesusidėliojom?

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-01, 09:09
Lrytas1
Taigi visą vasarą tema <= 4.5 ABV

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-06, 19:36
Lrytas1
Tai verdat VAVS`as Rugsėjui ? Aš jau išviriau :mrgreen:

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-10, 23:45
AntaKalnietis
Peckeli, nieks nieko netrolina. Tiesiog norisi konkretumo, t.y. ar virti/eiti, o jei taip - ką ir kada konkrečiai. Žinia, kad alaus "iš vakaro" rytojaus dienos vartojimui neišvirsi :)

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-10, 23:47
AntaKalnietis
Lrytas1 - tai jomajo, ką virti? VAVSA, iki 4.5 ABV, apynys bet koks (savo nuožiūra)?

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-11, 00:01
Lrytas1
Nieko nevirk

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-11, 08:08
Zalvarinis
AntaKalnietis rašė:Lrytas1 - tai jomajo, ką virti? VAVSA, iki 4.5 ABV, apynys bet koks (savo nuožiūra)?
Virti naudojant:
1. Tik vieną salyklą (pasirenki pats)
2. Naudoti tik Athanum apynius
3. Stilių rinktis pačiam (ABV, IBU, EBC neribojami)
4. Atsinešti į rugsėjo mėnsesio Vilniaus aludarių klubo susitikimą.

Daugiau taisyklių nėra.

Re: Rudens VAK tema Rugsėjis VAVSa

Parašytas: 2016-07-11, 13:27
AntaKalnietis
Va dabar aišku :) dėkui :)