All in one paieškos.

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Pagan
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020-01-23, 19:08

All in one paieškos.

Standartinė Pagan »

Sveiki, kolegos
Ieškau nebrangaus virimo aparato.
Iš ekstraktų alaus jau priviriau. Noriu pereiti prie salyklo. Nors
Labiau esu linkęs į Braggot virimą nes taip Pat mėgstu gaminti midų. Kadangi turiu atliekamų pinigėlių tokioms reikmėms norėčiau įsigyti virimo aparatą dėl kelių priežasčių
-neturiu daug vietos apsigriozdinti kibirais ir pan
-nenoriu mokėt du kartus pirma prisipirkus vėliau nenaudojamo inventoriaus
-tiesiog ir taip trumpais savaitgaliais norisi taupyti laiką
-receptu įrašymo galimybė padėtų kaskart laikytis tos pačios technologijos

Ką patartumėte norint tilpt į 400eur biudžetą ?
Brew monk?
Naudota klarstein?
Ar dar kanors?

Ačiū
LinasNas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2019-11-17, 16:06

Re: All in one paieškos.

Standartinė LinasNas »

Aš irgi taip planavau sutilpti į 400 pinigų, ir į vieną puodą, o daba įsivėlęs į projektą trunkantį kone trečius metus, nes savaitgaliai trumpi, o norisi viską technologiškai daryti.. O biudžetas išsipūtė - bijau ir skaičiuoti.. Bet jau matau šviesą tunelio gale..))
arvyds13
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-03-17, 18:59

Re: All in one paieškos.

Standartinė arvyds13 »

https://www.homebrewshop.be/easybrew-30 ... rtkoeler-1
Kainuoja 399 už tokią sumą atsiunčia nemokamai siunciausi prieš metus nenusivyliau priedo gauni aušintuvą sietą apyniams. :D
Pagan
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020-01-23, 19:08

Re: All in one paieškos.

Standartinė Pagan »

LinasNas rašė:Aš irgi taip planavau sutilpti į 400 pinigų, ir į vieną puodą, o daba įsivėlęs į projektą trunkantį kone trečius metus, nes savaitgaliai trumpi, o norisi viską technologiškai daryti.. O biudžetas išsipūtė - bijau ir skaičiuoti.. Bet jau matau šviesą tunelio gale..))
Pasidalink savo projektu;)
LinasNas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2019-11-17, 16:06

Re: All in one paieškos.

Standartinė LinasNas »

Pagan rašė:
LinasNas rašė:Aš irgi taip planavau sutilpti į 400 pinigų, ir į vieną puodą, o daba įsivėlęs į projektą trunkantį kone trečius metus, nes savaitgaliai trumpi, o norisi viską technologiškai daryti.. O biudžetas išsipūtė - bijau ir skaičiuoti.. Bet jau matau šviesą tunelio gale..))
Pasidalink savo projektu;)
Gal, kai bus baigtas projektas, sukursiu temą 140l mikro virtuvė, jei rasis daugiau norinčių pasmalsauti..
Pagan, parašiau asmeninę žinutę..
LinasNas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2019-11-17, 16:06

Re: All in one paieškos.

Standartinė LinasNas »

Neseniai žiūrėjau ir net pavyko atrasti filmuką (jeigu draugaujate su rusų kalba) apie kinietiškus inžinerinės minties stebuklus https://www.youtube.com/watch?v=HaB577E999Y
Filmuko įdėja, kad salinimo programos nėra tik termo rėlė kelianti iki nurodytos temperatūros, kad strigo cirkuliacija, kišosi filtrai, ir galiausiai sudegė tenai.. Kieikvienas atvejis unikalus ir reikia įvertinti visus už ir prieš..
Supratimo neturiu, bet 400 pinigų už daiktą su kuriuo virti problemų daugiau nei virti be spec įrangos - BRANGU..
Kitą vertus, man nesuprantamas kiekis 30l - laiko gaila tokį kiekį virti.. Gal aš klystu..
ArunasLT
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2018-06-29, 11:25

Re: All in one paieškos.

Standartinė ArunasLT »

Jei nori kokybės ir efektyvumo, žiūrėk Brewtools.no, Speidel arba Grainfather
Sharmelis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2018-01-31, 18:41

Re: All in one paieškos.

Standartinė Sharmelis »

LinasNas man taip pat yra įdomi tavo mini virtuvės idėja. Jei gerai suprantu, kažką panašaus į virimo stendą daraisi.

Dabar mano nuomonė temos autoriui.
Jeigu tik ką baigiai virimus iš ekstraktų ir nori pereiti prie virimų iš salyklų, puodą už 400 Eur pirkti manau neverta. Man brolis kažkada buvo radęs panašų puodą Švedijos kažkokiame PC už nepilnus 200 Eur. Tokia kaina manau gal kažkiek priimtinesnė.
Tačiau, pradėjus virti iš salyklo situacija pradeda labai greitai keistis. Tai alaus kiekį nori padidinti, tai misos, kokiam stiliui, reikia daugiau nusitekinti ir prasideda bėdos turint fiksuotą talpą.
Tu dėl puodo dar gerai pagalvok.
LinasNas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2019-11-17, 16:06

Re: All in one paieškos.

Standartinė LinasNas »

Jei gerai suprantu, kažką panašaus į virimo stendą daraisi.
Nežinau ką vadini virimo stendu - patikslink, jei nesunku. Darau vieną puodą, nes ekonomiškiausiai metalas dėliojosi, o kai pradėju, tai buvo aktualu, ir vietos nėra perdaug išsiplėsti..
Sharmelis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2018-01-31, 18:41

Re: All in one paieškos.

Standartinė Sharmelis »

Na ne. Jei vienas puodas tada ne apie tai galvojau.
Aprašyk mintį plačiau. Įdomu padiskutuoti bus.
ATSAKYTI