Puslapis 11

Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-07-28, 21:14
axl
Sveiki. Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio? Gal kas patars kur Vilniuje įsigyti aukšto slėgio žarną pildimui? Apie pilsena.lt žinau bet kažkotai per brangu (35eur) ir problemos su pristatymu.

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-07-28, 22:46
miskinis
Bandyk hansa flex'e paieškot

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-07-29, 11:16
axl
Tik ką buvau hansa flex tai žarną turi bet nėra štucerio su dujiniu srėgiu.

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-02, 23:05
miskinis
Jei tu prašei dujinio sriegio- tai jie greičiausiai pagalvojo apie kairinį, o ant angliarūgštės baliono eina 3/4 colio

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-02, 23:16
axl
Ne. Turėjau su savimi co2 skirta vožruvą. Tai žmogelis pasižiūrėjo ir pasakė, kad neturi tinkamo sriegio.

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-02, 23:52
miskinis
Tikrai turi, tik nežinau kodėl nedarė. Kuriam hansa flexe buvai ?

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-03, 05:43
axl
Naugarduko gatvėje. Tikrai turi w21.8 sriegį? Nes poto nuvažiavau i tubes internetional savanorių prospekte tai anie pasakė - neturim, bet galim užsakyti kaina už vieną štucerį 20eurų. =D

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-03, 22:42
miskinis
Paprastą šlangą su 3/4 tikrai gali padaryt, o perėjimas į 21.8 kažkur apie 8 eurai.

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-03, 23:08
axl
Apie šitą sriegį nepagalvojau. Reiks pabandyti. Ačiū.
O iš kokios žarnos prašyti, kad darytų? Nes kiek žinau jų būna įvairių(guminiu, tefloniniu) ar jie patys žinos?

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-03, 23:17
miskinis
Jei įdomu- galiu ryt pažiūrėt kas ant šlangos parašyta. Šiaip pakankamai kieta, sakė, kad laiko apie pusantro ar du šimtus atm.- angliarūgštei per akis.

Re: Gal kas pats pildosi mažesnius co2 balionus nuo didesnio?

Parašytas: 2016-08-06, 07:33
axl
Hansa flex man pasakė, kad sriegis 3/4 vargu ar tiks balionui tai pabūgau rizikuoti ir paieškojau pas lenkus. Gavosi vieno metro žarna su 21.8 sriegiu už 32.03eur. http://allegro.pl/przetoczka-argon-co2- ... 70681.html